"A versenysport egy életforma és minden aspektusából ismerem, szeretem!"

Bemutatkozás

Tíz évig versenyszerűen úsztam, majd 6 évig atletizáltam. Ezek mellet III. osztályú tornász voltam.
Az egyetemi évek alatt kezdtem úszást oktatni, majd edzőként dolgozni a Budapesti Honvéd Sport Egyesületben.
2011-ben vállaltam el egy új úszóiskola és egyesület, az Aligátor létráhozását és beindítását egy új uszodában. Ezzel együtt versenyúszók kiválasztása, edzése is az én feladatom volt. Ebben az időben kezdtük Kis Gyula többszörös Magyar Bajnok triatlonistával és egy kollégámmal az FSC (Full Swim Control) víz alatti mozgáselemzés programját. Egyben Kis Gyula edzéstervének elkészítését is vállaltam. Megalakult a KisTri egyesületet, melynek alapító tagja voltam. Rendhagyó módon az úszó edzések mellett atlétikaedzéseket tartottam, futó- és ugróiskolai képzéssel.
2015-ben kezdtem a Budapesti Corvinus Egyetemen dolgozni, mint testnevelő tanár és közben tanítottam az edzőképzésben. Testnevelőként az egyetemen tartok funkcionális tréning, erősítő torna, futó és konditermi órákat.  Párhuzamosan először Szentendrén vállaltam az úszóknál vezetőedző szerepet a HKLSE-ben, ahol 7-14 éves gyermekekkel foglalkoztam, ami több korosztályt ölel fel úszásban is. A következő évben Magyar Országos Bajnoki címet és helyezéseket értünk el a tanítványaimmal több korosztályban is, korosztályos válogatott versenyzőkkel. 2018-tól a Római SE-ben lettem edző, ahol szintén 6-16 éves korú gyerekekkel foglalkoztam és voltak korosztályos válogatott versenyzőim, akik Magyar Bajnoki döntőket is úsztak több korosztályban.

Helyszínek

Edzéseimet minden héten az alábbi helyszíneken és időpontokban tartom. Ezen alkalmakkor szívesen válaszolok személyesen esetleges kérdéseidre, illetve megismerkedhetsz a TRIBE tagjaival.

Online konzultáció

Az éves felkészülési program közös kialakítására, az elvégzett edzésmunka és a teljesített versenyek kiértékelésére, illetve további négyszemközti egyeztetésekre az online konzultáció bizonyult rugalmas és kényelmes megoldásnak. Az alábbi linken tudsz magadnak időpontot foglalni.